Основні заходи Котелевської райдержадміністрації з 03 по 06 червня 2019 року.

Основні заходи Котелевської райдержадміністрації з 03 по 06 червня 2019 року.

03.06

09.00

Участь у відеонараді у голови облдержадміністрації.

Приймання позаміського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку ДОЦ «Орлятко».

04.06

Участь представників сільськогосподарських виробників району в виставці «АГРО -2019» в м. Київ.

09.00

Нарада у голови райдержадміністрації:

Про стан готовності господарств району до збирання ранніх зернових культур, забезпечення пожежної та техногенної безпеки.

Про стан забезпечення учасників АТО, членів сімей загиблих учасників АТО земельними ділянками сільськогосподарського призначення державної власності на території району.

Звіт про роботу із зверненнями громадян згідно з вимогами Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» в Ковалевські сільській раді.

Про стан виконавської дисципліни в структурних підрозділах райдержадміністрації, територіальних органах центральних органів виконавчої влади та органах місцевого самоврядування за квітень 2019 року.

05.06

Приймання позаміського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку ТОВ СОК «Ковпаківець».

17.00-18.00

Гаряча телефонна лінія. Проводить керівник апарату райдержадміністрації Бойко О. М.

06.06-07.06

Засідання постійних комісій Котелевської районної ради.

06.06

День журналіста України.

10.00

Засідання районної призовної комісії.

Керівник апарату

райдержадміністрації                                                                Бойко О. М.