Основні заходи Котелевської райдержадміністрації з 08 по 14 липня 2019 року.

Основні заходи Котелевської райдержадміністрації з 08 по 14 липня 2019 року.

08.07

День родини.

Проведення в районі інформаційно-просвітницької кампанії «Я проти насильства!»

09.00

Участь у відеонараді у голови облдержадміністрації.

09.07

09.00

Нарада у голови райдержадміністрації:

Про роботу відділу «Котелевське бюро правової допомоги» Полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за перше півріччя 2019 року.

Про роботу районної спостережної комісії при райдержадміністрації.

Звіт про роботу із зверненнями громадян згідно з вимогами Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 «про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» у Більській сільській раді.

11.00

Засідання конкурсної комісії для проведення конкурсів на заміщення вакантних посад державних службовців.

14.00

Районна робоча група з проведення інвентаризації стану гідротехнічних споруд на штучно створених водних об’єктах (водосховищах, ставках) на території Більської сільської ради.

10.07

09.00

Оперативно-розпорядча нарада у першого заступника голови райдержадміністрації про стан доріг на території Котелевського району.

17.00-18.00

Гаряча телефонна лінія. Проводить заступник голови райдержадміністрації Кравченко Г. І.

11.07

10.00

Засідання комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій та надання пільг.

13.07

День села Млинки.

День села Микілка.

14.07

День рибалки.

Керівник апарату

райдержадміністрації                                                                Бойко О. М.