Основні заходи Котелевської райдержадміністрації з 12 по 17 серпня 2019 року.

Основні заходи Котелевської райдержадміністрації з 12 по 17 серпня 2019 року.

29.07-16.08

Проведення підготовчих робіт з оновлення районної дошки пошани до 28-ї річниці незалежності України.

12.08

09.00

Участь у відеонараді у голови облдержадміністрації.

10.00

Участь представників району в засіданні круглого столу: «Про перспективи формування нової системи адміністративно – територіального устрою Полтавщини. Етап перший – аналіз існуючого» (м. Полтава).

11.00

Засідання комісії з питань формування пропозиції стосовно потреби щодо спрямування субвенції за напрямами, передбаченими пунктом 4 Порядку та умов надання у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщення для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, при Котелевській райдержадміністрації.

13.08

10.00

Оперативно – розпорядча нарада у заступника голови райдержадміністрації про стан підготовки КНП Котелевської центральної районної лікарні та КНП « Котелевський центр первинної медико – санітарної допомоги»до роботи в осінньо-зимовий період - 2019-2020 років.

14.08

17.00-18.00

Гаряча телефонна лінія. Проводить перший заступник голови  райдержадміністрації Луговий П. М.

15.08

14.00

Засідання комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій та надання пільг.

16.08

11.00

Засідання постійних комісій Котелевської районної ради.

17.08

День села Милорадове Котелевського району.

День села Сидоряче Котелевського району.

День села Мар’їне Котелевського району.

Керівник апарату

райдержадміністрації                                                                Бойко О. М.