Основні заходи Котелевської райдержадміністрації з 25 листопада по 28 листопада 2019 року.

01.11-30.11    Заходи в рамках акції «16 днів проти насильства».

25.11
09.00    Участь у відеонараді у голови облдержадміністрації.

26.11
09.00    Нарада у голови райдержадміністрації:
1.    Про завдання щодо реалізації державної соціальної  підтримки під час оплати житлово-комунальних послуг на опалювальний період.
2.    Про організацію роботи щодо надання адміністративних послуг населенню  району.
3.    Про організацію та проведення  Новорічних, Різдвяних свят та зимових канікул.

10.00    Засідання тридцять четвертої позачергової сесії районної ради сьомого скликання.

27.11
10.00    Оперативно-розпорядча нарада у першого заступника голови райдержадміністрації про стан зимівлі галузі тваринництва у сільськогосподарських підприємствах та фермерських господарствах району.

17.00-18.00    Гаряча телефонна лінія. Проводить керівник апарату  голови райдержадміністрації  Бойко О. М.

28.11
08.00-12.00    Особистий прийом громадян першим заступником голови райдержадміністрації Луговим П. М.

09.00    Засідання колегії райдержадміністрації:
1.    Про стан виконання законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» в частині соціального захисту ветеранів війни, учасників антитерористичної операції.
2.    Про хід виконання Комплексної програми забезпечення прове-дення заходів мобілізації, оборони та призову на військову службу до Збройних Сил України в Котелевському районі на 2018-2020 роки.

Керівник апарату райдержадміністрації                             Бойко О. М.