Основні заходи Котелевської райдержадміністрації з 26 листопада по 01 грудня 2018 року.

26.11

09.00

Участь у відеонараді у голови облдержадміністрації.

09.00-13.00

Виїзний особистий прийом громадян заступником голови райдержадміністрації Кравченко Г. І. на території сіл  Сидоряче, Михайлове.

14.00

Засідання комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій та надання пільг.

27.11

09.00

Нарада у голови райдержадміністрації:

1. Про розроблення та впровадження містобудівного кадастру Котелевського району, як одного з факторів сталого соціально-економічного розвитку та інвестиційної привабливості району.

2. Про стан виконання в районі Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні».

28.11

10.00

Оперативно-розпорядча нарада у першого заступника голови райдержадміністрації про стан розрахунків сільськогосподарських підприємств району з орендної плати за використання земельних паїв у 2018 році.

17.00-18.00

Гаряча телефонна лінія. Проводить перший заступник голови райдержадміністрації  Луговий П. М.

29.11

Засідання колегії райдержадміністрації:

1. Про стан виконання законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні» щодо соціального захисту ветеранів війни та інвалідів, учасників анти терористичної операції.

2. Про хід виконання Програми запобігання виникненню на території Котелевського району надзвичайних ситуацій природного і техногенного характеру, та захисту населення у разі їх виникнення на 2016-2020 роки у 2018 році.

30.11

10.00

Просвітницькі заходи до Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом.

01.12

Всесвітній день боротьби зі СНІДом.

День працівників прокуратури України.

Керівник апарату райдержадміністрації                                         Бойко О. М.