4 БЕРЕЗНЯ - ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОГО ДОБРОВОЛЬЦЯ.

4 БЕРЕЗНЯ - ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОГО ДОБРОВОЛЬЦЯ. Дорогі захисники! Шановні жителі району! Прийміть щирі вітання з Днем українського добровольця! Це свято людей, які свідомо, за покликом власного серця, стали на захист рідної землі і своєї Батьківщини. Ви стали спадкoємцями висoкoї слави українськoгo кoзацтва, герoїв національно-визвoльного руху.
Висловлюємо глибоку подяку всім жителям району, хто ніс і несе військову службу на сході України, ризикуючи власним життям, з честю і гідністю виконує свій громадянський і військовий обов'язок, мужньо протистоїть агресору.
Бажаємо Вам – шановні добровольці – добра, родинної злагоди, здоров’я, щастя й нових звершень у благородній справі служіння Україні та її народові. І нехай, нарешті, запанує мир на нашій землі!
Слава Вам і слава Україні!

Голова райдержадміністрації Віктор Колос

Голова районної ради Василь Тимошенко