9 ТРАВНЯ У КОТЕЛЬВІ ВШАНУВАЛИ ПАМЯТЬ ЗАГИБЛИХ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ ПОКЛАДАННЯМ КВІТІВ.Традиційного мітингу та урочистостей цього року не було через карантин. Тому у Котельві 75-річницю Перемоги відзначили покладанням квітів. Щоб вшанувати пам'ять полеглих у Другій світовій війні до пам' ятних місць прийшли голова райдержадміністрації Павло Луговий та голова районної ради Василь Тимошенко, виконуюча обов'язки селищного голови Надія Тимошенко та її заступник Віктор Лазько, голова районної організації ветеранів Галина Бихкало, районний військовий комісар Віктор Талалай та голова районної організації воїнів-інтернаціоналістів Володимир Корост, представники районної ради ветеранів та воїни АТО.

Цього дня квіти лягли до підніжжя пам'ятника "Скорботна мати", Меморіалу Слави, погруддя С.А.Ковпака, пам' ятного знаку розстріляним під час війни котелевцям, пам'ятників воїнам - інтернаціоналістам та воїнам АТО.
Заупокійну молитву за спочилими біля Меморіалу Слави підніс протоієрей Свято-Троїцького храму Роман Довганич.