БУТИ МЕДИКОМ - БІЛЬШЕ НІЖ РОБОТА

Бути медиком - більше ніж робота. Можливо, навіть більше ніж покликання. Для справжніх лікарів і медсестер бути медиком – це і є життя. 15 червня, у переддень Дня медичного працівника, у котелевському Палаці дозвілля «Скіфія» вітали всіх, хто присвятив себе цій неймовірно важкій, відповідальній і, водночас, потрібній професії!

За сумлінну та нелегку працю, за врятовані людські життя та повернуте здоров'я людям у білих халатах дякували голова райдержадміністрації Віктор Колос, керуюча справами районної ради Валентина Копил та виконуюча обов'язки Котелевського селищної голови Надія Тимошенко.

За доброю традицією з нагоди професійного свята кращих працівників галузі відзначено Почесними грамотами.

Подарунком стала концертна програма підготовлена учасниками художньої самодіяльності Котелевського сільського будинку культури