29 травня 2019 року в місті Кременчуці проведено засідання колегії Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської облдержадміністрації, де Директор Департаменту Інна Іщенко озвучила моніторинг стану розвитку мережі центрів надання адміністративних послуг Полтавської області.

В рамках засідання за високі досягнення в сфері надання адміністративних послуг кращим Центрам надання адміністративних послуг Полтавської області та його працівникам були вручені відзнаки та дипломи обласного рівня.

Зокрема, Центр надання адміністративних послуг при Котелевській райдержадміністрації у конкурсі Кращий ЦНАП 2019 року отримав Відзнаку «За розширення та впровадження е-послуг».