День відкритих дверей для голів територіальних громад.

День відкритих дверей для голів територіальних громад. 26 лютого в рамках проведення місячника пробації Котелевським районним сектором з питань пробації проведено день відкритих дверей для голів територіальних громад.

Начальник сектору Олена Безсмертна  розповіла присутнім про загальні принципи розвитку служби та функціонування її у районі та в цілому в Україні. Розповідь очільника служби супроводжувалась переглядом відео – презентації «5-річний рубіж дії Закону України «Про пробацію» , створеної  Державною установою «Центр пробації», який демонструвався на мультимедійному пристрої, придбаному завдяки співпраці із органами місцевого самоврядування. Після перегляду презентації до уваги гостей запропоновано відеоролик про успішну історію випралення та становлення на шлях законослухняного життя котелевки. Звичайно присутні впізнали у головній героїні ту жінку, яка вела асоціальний спосіб життя, а після перебування у пробації кардинально змінила своє життя.

Під час спілкування Олена Іванівна висвітлила ряд проблем, з якими стикаються у повсякденній роботі працівники сектору. Голови територіальних громад пообіцяли  свою чергу в межах своїх можливостей всіляко сприяти у їх вирішенні.

Наприкінці зустрічі начальник служби зауважила на продовженні ефективної взаємодії із територіальниими громадами, подякувала за всебічну підтримку служби пробації на теренах району та висловила сподівання на подальшу плідну співпрацю заради досягнення мети –забезпечення безпеки суспільства.