ДЕНЬ - ЗНАНЬ ОСОБЛИВЕ СВЯТО!

ДЕНЬ - ЗНАНЬ ОСОБЛИВЕ СВЯТО! День знань - особливе свято! Завжди яскраве, насичене емоційністю та хвилюючою атмосферою. Для когось новий навчальний рік стане останнім і вирішальним, що прокладе межу між дитинством і дорослим життям. А для когось він — перший. Із нього розпочинається цікава подорож у країну знань.

2 вересня у навчальних закладах Котелевщини відбулися традиційні урочистості, в яких взяли участь представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, керівники місцевих сільськогосподарських підприємств та голови територіальних громад.

Голова райдержадміністрації Віктор Колос цього дня щиро вітав зі святом дружню шкільну родину Котелевської селищної школи №4, голова районної ради Василь Тимошенко побажав успіхів у новому навчальному році учням та педагогам Котелевської гімназії №1 ім. С.А.Ковпака.