ДЕПУТАТИ КОТЕЛЕВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ПРИЙНЯЛИ РІШЕННЯ ПРО РЕОРГАНІЗАЦІЮ ЦЕНТРАЛЬНОЇ РАЙОННОЇ ЛІКАРНІ

5 жовтня відбулася 26 позачергова сесія районної ради 7 скликання, яку провів голова районної ради Василь Тимошенко.

На ній, після проведення громадських слухань, депутати нарешті прийняли рішення про реорганізацію Котелевської центральної районної лікарні шляхом перетворення в Комунальне некомерційне підприємство Котелевська центральна районна лікарня Котелевської районної ради. Це рішення важливе та викликане необхідністю приведення статусу рай лікарні до вимог медичної реформи, яка здійснюється в державі, забезпечення фінансування мед закладу в нових умовах.

На сесії внесено зміни до показників районного бюджету на 2018 рік, доповнення та зміни до Програми економічного і соціального розвитку Котелевського району на 2018 рік та штатного розпису Котелевської гімназії №1 імені С.А.Ковпака,надано згоду на передачу в оренду приміщення та розроблення технічної документації з нормативно грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення.

Затверджено також зміни у фінансовій частині до рішень попередніх сесій «Про заснування районної премії імені С.А. Ковпака» та «Про заснування районної премії імені Юрія Митрофановича Артюшенка».

У черговий раз розглянуте звернення до Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА щодо негайного звільнення головного лікаря Котелевської ЦРЛ Віктора Міщенка, підготовлене депутатом районної ради Олександром Ілюхою. Але воно не знайшло підтримки серед народних обранців.

Активно обговорювалося питання щодо жахливого стану дороги Т-17-07 Мала Рублівка – Полтава.

Голова райдержадміністрації Віктор Колос проінформував, що автомобільна дорога Мала Рублівка — Рунівщина вже передана на баланс Полтавської ОДА від Служби автомобільних доріг області. Він зазначив, що нещодавно відбулася зустріч із директором Департаменту будівництва ПОДА Тимофієм Голбаном, безпосереньо із виїздом на аварійну ділянку. Вирішено, що до настання зими там проведуть аварійні ямкові роботи, а в наступному 2019 році - капітальний ремонт дорожнього покриття.

Схвильовані депутати і вирубкою дерев на узбіччях автотраси Котельва – Козлівщина. Герой України, голова правління СВК «Батьківщина», депутат Полтавської обласної ради  Олександр Коросташов запропонував направити звернення від депутатів Котелевського району до обласного керівництва та екологічної служби області. Пропозицію підтримано одноголосно.