ДНЮ ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЛАВИ ПРИСВЯЧУВАЛОСЬ: Завітали до Древнього Путивля.

ДНЮ ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЛАВИ ПРИСВЯЧУВАЛОСЬ: Завітали до Древнього Путивля.У День партизанської слави, який щороку відзначається в Україні 22 вересня, до древнього Путивля завітали голова Котелевської райдержадміністрації Віктор Колос та краєзнавець Микола Пшинка. Котелевців гостинно зустріли керівники міста. Разом з ними вони побували біля пам’ятника комісару партизанського з’єднання Семену Руднєву, де поклали букети квітів. Тут зібрались представники місцевої влади, ветерани, члени делегацій із сусідніх районів Сумщини.

Чимало букетів квітів було покладено безпосередньо до пам’ятника славетному партизанському командиру, двічі Герою Радянського Союзу С.А. Ковпаку, який височіє на березі річки Сейм.
Основні заходи проводились у Спадщанському лісі. Розпочались вони яскравим театралізованим дійством з відтворенням подій Другої світової війни, імпровізованим боєм між нацистами та партизанами. Біля Меморіалу партизанської слави відбувся мітинг, під час якого виступили керівники міста, гості із сусідніх районів, ветерани партизанського руху. Також було відкрито новий музей «Парк радянського періоду», де, до речі, встановлено 46 пам’ятників видатних діячів радянської епохи. Концертну програму представили учасники художньої самодіяльності Сумщини.