До уваги населення Котелевського району !

До  уваги  населення   Котелевського  району ! Враховуючи  значне поширення у світі випадків захворюваності на коронавірус , високий рівень міграції населення України та іноземних громадян, а також вважаючи ситуацію із загрозою поширення на території України  гострої респіраторної хвороби , спричиненої  коронаврусом  медико- біологічною надзвичайною ситуацією  природного характеру, Котелевське  районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області  ще раз звертається до населення  району з проханням чітко виконувати всі санітарно-гігієнічні норми та правила  для запобігання  зараження  коронавірусом  і не ризикувати власним здоров’ям та життям, а також оточуючих. Черговий раз нагадуємо:

1.Основна теза:  захворів - сиди вдома!

2.Уникайте місць масового скупчення людей та рукостискань, а також контакту з хворими людьми  та дотримуйтесь  дистанції  в громадських місцях.

3.Не контактуйте з особами , які прибули з країн, де встановлений спалах інфекційного захворювання.

4.Використовуйте захисні маски, якщо маєте прояви простудного захворювання  та перебуваєте в місцях скупчення людей.

5.При  чханні та кашлі прикривайте обличчя одноразовою серветкою чи зігнутою в лікті рукою.

6.Не торкайтеся слизових оболонок носа, очей, рота  брудними руками.

7.Ретельно та часто мийте руки  з милом чи обробляйте їх антисептиками не менше 30 секунд.

8.Чистіть та дезінфікуйте часто вживані вами преді поверхні вдома та на роботі – телефони ,ключі ,окуляри.

9.Якщо ви захворіли, залишайтеся вдома та звертайтесь до лікаря!