ДЯКУЄМО ЗА ДОПОМОГУ!

ДЯКУЄМО ЗА ДОПОМОГУ!

Карантин та режим надзвичайної ситуації стали поштовхом для поширення благодійництва, а саме надання допомоги медичним закладам. До підприємств, які роблять це систематично, відноситься АТ «Укргазвидобування».

18 травня, в черговий раз, за рахунок благодійної допомоги підприємства, КНП Котелевська ЦРЛ отримала 2 монітори пацієнта вартістю 168 463 грн. , що так необхідні для спостереження за основними життєвими показниками хворих в тяжкому стані та після операцій, та 1560 штук костюмів біологічного захисту на суму 789 222 грн., всього на загальну суму 957 685 грн.

Від усією котелевської громади щиро дякуємо АТ «Укргазвидобування» за такий вагомий внесок в оновлення матеріально- технічної бази районної лікарні та забезпечення засобами індивідуального захисту медичного персоналу. Сподіваємось на подальшу спільну співпрацю.

Голова райдержадміністрації                                 ПАВЛО ЛУГОВИЙ