Флешмоб “Молодь за легальний заробіток”.

Флешмоб “Молодь за легальний заробіток”.  Легалізація зайнятості населення та заробітної плати - головне питання сьогодення. Виплата заробітної плати у “конверті” обкрадає” людей і державу, послабляє соціальний захист працівників, особливо молоді. Щоб привернути увагу громадскості до проблем нелегальних трудових відносин, запровадження в майбутньому накопичувальної системи, спеціалістами  Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області разом із учнями  професіонально-технічного училища №54 смт. Котельва Полтавської області проведено  20 лютого 2020 року року, в День соціальної справедливості, флешмоб “Молодь за легальний заробіток”

Представники Пенсійного фонду підготували плакати з написами “З 1 січня 2020 року мінімальна зарплата  4723 грн.”, “Вимагай легальної зарплати”, “Отримав заробітну плату в “конверті”- втратив соціальний захист”, “Тіньова зарплата - глухий кут майбутньої пенсії”,  “Зарплата в конверті - злидні на старість”, “Тримай майбутнє в своїх руках”, “Захисти себе - працюй легально”.  Незважаючи на недовготривалу зустріч, учасникам дійства вдалося зацікавити і привернути увагу учнів до питання переваг офіційного працевлаштування та  можливості отримання послуг в електронній формі через Веб-портал Пенсійного фонду України.

Під час заходу учасниками розповсюджені листівки та  буклети з інформацією про наслідки отримання нелегальної заробітної плати.