Голодомор. Трагедія, про яку маємо пам’ятати…

ГОЛОДОМОР. ТРАГЕДІЯ, ПРО ЯКУ МАЄМО ПАМ'ЯТАТИ…В історії України є події, про які дуже боляче згадувати, але які неможливо забути. Це трагедії, настільки великі, що людство ще не вигадало слів, щоб описати той, пережитий українцями, біль.

28 листопада  - в Україні вшановували пам'ять жертв голодоморів. Їх було  3 - 1921—1923 та 1946—1947 років, та найбільший і найжахливіший у 1932-1933 роках. Його втрати зіставні з втратами у Другій світовій війні.

Минулої суботи у Котельві біля пам’ятника-хреста жертвам Голодомору зібралися керівники району та представники громадськості, щоб вшанувати пам'ять загиблих від геноциду. Поминальну панахиду за упокій всіх заморених голодом  провів протоієрей Свято-Троїцького храму Роман Довганич.

Учасники меморіального заходу встановили до підніжжя пам’ятника запалені лампадки та поклали квіти із пшеничними колосками. Церемонія завершилася хвилиною мовчання.