ГОЛОВА КОТЕЛЕВСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ПАВЛО ЛУГОВИЙ: "ЩОБ МОЛОДЬ ЗАЙМАЛАСЯ СПОРТОМ СТВОРЮЄМО ДЛЯ ЦЬОГО НАЛЕЖНІ УМОВИ"

Версія для друкуВерсія для друку

ГОЛОВА КОТЕЛЕВСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ПАВЛО ЛУГОВИЙ: "ЩОБ МОЛОДЬ ЗАЙМАЛАСЯ СПОРТОМ СТВОРЮЄМО ДЛЯ ЦЬОГО НАЛЕЖНІ УМОВИ". З цією метою на даний час проводиться ремонт спортивного залу районного Будинку культури. Вже прошпакльовані стіни, розпочате їх фарбування, здійснюється перевірка системи вентиляції. Наступним етапом стане заміна дверей та решіток на радіаторах опалення. Для цього будуть залучені кошти з районного бюджету. 

 

- Ще один важливий задум, який хочемо реалізувати - благоустрій площі біля РБК, яка є основним місцем проведення всіх районних заходів. Плануємо замінити існуюче застаріле покриття бетонними плитами на тротуарну плитку «Старе місто», замінити ліхтарі, урни, провести ремонт парапетів, оновити дошку оголошень. Також планується встановлення лав, кованих архітектурних елементів та малої архітектурної форми з написом «Котельва».Це стане колоритною фотозоною як для котелевців, так і для гостей селища. Для реалізації цього проекту сподіваємося на фінансову підтримку наших соціальних партнерів АТ«Укргазвидобування», - зазначив Павло Луговий.   

 

Наверх ↑