ГОЛОВА ПОЛТАВСЬКОЇ ОДА ЗАХИЩАТИМЕ ЧЕСТЬ І ГІДНІСТЬ У СУДІ

Версія для друкуВерсія для друку

ГОЛОВА ПОЛТАВСЬКОЇ ОДА ЗАХИЩАТИМЕ ЧЕСТЬ І ГІДНІСТЬ У СУДІ.Вже понад місяць проти голови Полтавської ОДА Олега Синєгубова триває атака замовними матеріалами. Про це він заявив сьогодні на своїй сторінці у Фейсбук.

«Понад місяць на мене триває справжня атака замовними матеріалами. Маніпулятивна, цинічна, брехлива, з єдиною метою – очорнити. Ця атака здійснюється з відомих медіаресурсів, що належать одному власнику, який має зв'язок з Російською Федерацією і бізнес у цій державі», – зазначив Олег Синєгубов.

Він додав, що наразі готуються відповідні позови до суду, адже це матеріали явно замовного характеру, які не мають нічого спільного з журналістикою.

«Абсурдність тем, що «висвітлюються», їхня періодичність, і загалом така увага до мене говорить лише про одне – про замовний характер цих матеріалів. Я звик не звертати уваги на ці дурниці. Але багато людей таким чином вводять в оману. Дезінформують щодо реальної ситуації в області, про те, що робить влада. І це стосується не лише мене, а всієї команди, яка тут працює, всіх полтавців. Тому я вимушений відстоювати і захищати свої честь, гідність і ділову репутацію у суді».

Голова облдержадміністрації нагадав, що завжди відкритий для спілкування зі ЗМІ та громадськістю.

«Свого часу ми прибрали броньовані двері перед кабінетом голови ОДА в усіх сенсах. Місцеві журналісти і не лише знають, що з мого боку не було жодної відмови у інтерв’ю чи коментарі, ми регулярно проводимо брифінги та пресконференції, намагаємося робити усе можливе, щоб інформувати людей про стан справ в області. Безумовно, буває, що нас критикують. Буває так, що заслужено і конструктивно. Ми виправляємо, покращуємо ситуацію. І це нормально. Але в замовних матеріалах, які публікуються у ЗМІ, проти яких мій позов, – немає журналістики. Це не про неї, не про ЗМІ в цілому і не про новинні формати загалом. Це про інструмент пропаганди і політичної дискредитації, маніпуляції», – зауважив голова ОДА.

Олег Синєгубов зазначив, що ймовірно, інформаційна атака пов’язана з виборами.

«Незважаючи на те, що голів ОДА на посади не обирають, а призначають, і ми не маємо жодного відношення до політичних партій, в області я асоціююся саме з командою Президента і політичною силою «Слуга народу», і подібні замовлення – спроби понизити рейтинг довіри людей до них. Ми в команді президента працюємо для людей, для всіх полтавців. Намагатися наводити аргументи даним редакціям я не буду, тому що з їхнього боку не було жодної спроби уточнити інформацію, я вже не говорю про те, щоб отримати її від першоджерела. Це пряме замовлення, яке отримає пряму відповідь у залі суду», – резюмував очільник області.

За матеріалами Полтавської ОДА

 

Наверх ↑