ГОЛОВА РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ПРОВІВ ЩОТИЖНЕВУ НАРАДУ

7 лютого голова райдержадміністрації Віктор Колос провів щотижневу нараду, участь в якій взяли начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники підприємств та установ району.
Присутні проаналізували стан виконання військово-транспортного обов’язку на території Котелевського району.
Про те, як працівниками Котелевського райвійськкомату була проведена перевірка технічного стану транспортних засобів національної економіки, в тому числі і підприємств, на які покладені мобілізаційні завдання, щодо направлення автотракторної техніки до складу Збройних Сил України при проведенні мобілізації та у воєнний час, розповів заступник військового комісара Олександр Цигрик.
В ході цієї перевірки виявлено ряд недоліків, які послаблюють обороноздатність нашої країни. Це і вчасне ненадання, а у деяких випадках, відмова від надання, відомостей про наявність та технічний стан транспортних засобів, про низький відсоток укомплектованості техніки запчастинами, несвоєчасне надання відомостей про військовозобов'язаних громадян, які працюють на господарства тощо.
Голова райдержадміністрації Віктор Колос наголосив на недостатній відповідальності та недбалому відношенні керівників підприємств, установ та організацій до цієї відповідальної справи. Він наголосив, що мета всіх підтримати українське військо, адже воїни АТО стоять на захисті не лише Донецького та Луганського регіонів, а й усієї країни.
Досить актуальною на нараді була тема вакцинації, враховуючи спалах інфекції кору в Україні.
Головний лікар КЗ «Котелевський ЦПМСД» Світлана Безпалько проінформувала про стан щеплень населення від керованих інфекцій. Вона зазначила, що обсяги в районі профілактичних щеплень виконано у відповідності до обсягів поставки вакцинних препаратів. У кожній амбулаторії ЗПСМ функціонують кабінети щеплень, які забезпечені всіма необхідними матеріальними засобами. Оформлені паспорти приміщень, де зберігаються вакцини.Проблемою є відмова батьків від вакцинації дитини, хоча з ними і проводиться постійна роз'яснювальна робота.
Про стан виконавської дисципліни в структурних підрозділаї райдержадміністрації, територіальних органах центральних органів виконавчої влади та органах місцевого самоврядування за січень 2018 року розповів головний спеціаліст загального відділу апарату райдержадміністрації Петро Мачушка.
За підсумками наради голова райдержадміністрації дав ряд доручень керівникам відповідних районних служб.