ГУМАНІТАРНА ДОПОМОГА ДЛЯ БІЙЦІВ ПОЛТАВСЬКОГО БАТАЛЬЙОНУ

ГУМАНІТАРНА ДОПОМОГА ДЛЯ БІЙЦІВ ПОЛТАВСЬКОГО БАТАЛЬЙОНУ. 16 липня авто майже вщент наповнене продуктами харчування та питною водою вирушило з Котельви до Полтави. Звідтілля цей вантаж буде доставлений Громадською спілкою «Координаційний центр розвитку «Громада Полтавщини» до батальйону спецпризначення «Полтава», який нині перебуває у зоні проведення операції об’єднаних сил на сході нашої держави.
Котелевці завжди готові підтримати українських військових та допомогти їм необхідним. Висловлюємо щиру вдячність всім небайдужим,які долучилися до цієї доброї справи: СТОВ «Скіф», СВК «Батьківщина», СК «Дружба», СТОВ «Промінь», трудовим колективам закладів культури та територіального центру надання соціальних послуг, Котелевського РСТ та Козлівщинської сільської ради, селищної ради та райдержадміністрації.