Інформація щодо ситуації пов’язаної із захворюванням на СОVID-19

Інформація щодо ситуації пов’язаної із захворюванням на СОVID-19. Станом на 03.09.2020 року в районі зареєстровано 10 випадків захворювання на СОVID -19 ( 4 особи - місто, 6 осіб - село ). На даний час 4 хворих Одужало, 4 пацієнти знаходяться на амбулаторному лікуванні, 2 особи перебувають на стаціонарному лікуванні ,37 контактних осіб - на самоізоляції . На амбулаторному лікуванні перебуває 3 особи ( 2 - місто, 1 - село ) з діагнозом пневмонія (підозра на СОVID-19), 25 осіб - одужало , в тому числі 3 дітей.

Медичні працівники КНП «Котелевський ЦПМСД» проводять щоденний моніторинг стану здоров" я осіб, що перебувають на самоізоляції.

Станом на 03.09.2020 року на самоізоляції прибувших з-за кордону перебуває 0 осіб. Закінчився термін ізоляції у 151 особи (хворих на коронавірусну хворобу серед осіб, що перебували на самоізоляції - не зареєстровано).

Пацієнтам, яким надається медична допомога у зв’язку з проведенням планових заходів з госпіталізації, підлягають обов’язковому тестуванню на СОVID -19 відповідно до стандартів МОЗ України. Всього обстежено методом ІФА - 151 особа, в тому числі 41 медичний працівник КНП «Котелевський ЦПМСД» та ПЛР методом - 166 осіб.

Нагадуємо про необхідність дотримання правил особистої гігієни та соціального дистанціювання.

Будьмо здорові!!!