КОРОНАВІРУС НЕ ВІДСТУПАЄ !

КОРОНАВІРУС НЕ ВІДСТУПАЄ. Шановні жителі Котелевщини! Сьогодні в Україні, за інформацією Міністерства охорони здоров’я, антиреконд – 1197 нових випадків захворілих на COVID -19 . На Полтавщині також кількість захворювань почала зростати. Станом на 30.07.2020  зареєстровано 17 лабораторно підтверджених випадків,  з них  1 - у Котелевському районі. Всього з початку пандемії ми маємо 3 хворих на короновірус: 1 один пацієнт одужав,  2 - знаходяться вдома під амбулаторним наглядом сімейного лікаря.

Медичні працівники району продовжують свою боротьбу на невидимому фронті з COVID-19 та ще раз закликають громадян  бути пильними і дотримуватися основних умов карантину – користування захисними масками та антисептиками, дотримуватися соціальної дистанції. Адже у значній мірі ситуація погіршується внаслідок безтурботної поведінки людей, які  розслабилися та ігнорують елементарні заходи безпеки. Цьому також сприяє  розповсюдження фейкової інформації про начебто відсутність вірусу.

БУДЬТЕ СВІДОМИМИ, БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ ТА СВОЇХ БЛИЗЬКИХ!