КОТЕЛЕВЦІ ЗУСТРІЛИ НОВИЙ 2019 РІК В ОСОБЛИВІЙ РОДИННІЙ АТМОСФЕРІ

КОТЕЛЕВЦІ ЗУСТРІЛИ НОВИЙ 2019 РІК В ОСОБЛИВІЙ РОДИННІЙ АТМОСФЕРІ. 31 грудня вже традиційно котелевці зібралися на площі біля головної ялинки селища, щоб провести старий рік і зустріти новий. Прийшли цілими сім’ями, із родиною та друзями.
На святкуванні панувала особлива родинна атмосфера: усмішки знайомих і незнайомих людей, гучні оплески і радісні вигуки, спільні пісні та хороводи із Дідом Морозом і Снігурочкою, веселі конкурси та розваги, солодощі для дітвори, призи для переможців та щирі побажання.
З Новим роком та Різдвом Христовим земляків привітали голова райдержадміністрації Віктор Колос, голова районної ради Василь Тимошенко, ієрей Свято-Троїцького храму Роман Довганич та виконуюча обов’язки селищного голови Надія Тимошенко.
Яскраві виступи творчих колективів та артистів районного будинку культури не давали нудьгувати нікому, а учасники конкурсу баяністів  віртуозно вигравали запальні мелодії та змушували підтанцьовувати всіх навколо.
Усі веселилися, майоріли бенгальськими вогнями та фотографувалися на згадку біля красуні-ялинки.
Нехай же Новий 2019-й рік і надалі згуртовує нас, наповнює наше життя найцікавішими подіями, щирими і люблячими людьми, позитивними емоціями, від яких затамовує подих. Миру, злагоди, любові та віри у краще майбутнє!