КОТЕЛЕВСЬКА ДЕЛЕГАЦІЯ ВЗЯЛА УЧАСТЬ У ЗАХОДАХ З НАГОДИ 120-РІЧЧЯ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ПАРТИЗАНА-КОВПАКІВЦЯ СЕМЕНА РУДНЄВА

Версія для друкуВерсія для друку

КОТЕЛЕВСЬКА ДЕЛЕГАЦІЯ ВЗЯЛА УЧАСТЬ У ЗАХОДАХ З НАГОДИ 120-РІЧЧЯ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ПАРТИЗАНА-КОВПАКІВЦЯ СЕМЕНА РУДНЄВА. 27 лютого делегація Котелевського району на чолі із головою райдер-жадміністрації Віктором Колосом відвідала Путивльщину та стала учасником урочистостей з нагоди 120 – річчя від дня народження одного із ватажків партизанського руху часів Другої світової війни, генерал-майора, Героя Радянського Союзу Семена Васильовича Руднєва.
Котелевці взяли участь у покладанні квітів до пам’ятника Семену Руднєву на площі Перемоги у місті Путивль.
Цього дня ж на святкових заходах, що відбулися на батьківщині героя Другої світової – у селі Руднєве Путивльського району, місцевих мешканців та гостей чекала екскурсія до музею С.В.Руднєва, створеного за ініціативи та підтримки члена Національної спілки журналістів України, краєзнавця Анатолія Луговського та Руднєвського сільського голови Петра Кадуріна, експозиція якого яскраво відображає життєву і ратну дорогу легендарного комісара. 
Семен Васильович Руднєв один із керівників партизанського руху в Україні, що досяг значного розмаху, організованості та ефективності, і за своїм значенням і масовістю став, по суті, другим фронтом у глибокому тилу ворога. Відважний комісар долав труднощі партизанських стежок пліч-о-пліч із своїм побратимом, котелевцем, легендарним генералом Сидором Артемовичем Ковпаком та сотнями бійців. Рейди з’єднання відіграли важливу роль у наближенні Великої Перемоги, сприяли піднесенню віри людей у швидке звільнення від нацистських загарбників
У місцевому будинку культури відбулася урочиста частина заходу, під час якої Віктор Колос передав до місцевого музею святковий вітальний лист від громади Котелевського району з нагоди річниці та найкращі побажання від земляків – ковпаківців.
Котелевцям презентували декілька екземплярів видання «Руднєво – Берюх» про історію села Руднєво (колишнє Берюхове), яке отримало свою нову назву в честь героїчного земляка . З книгою можна буде ознайомитися в центральній районній бібліотеці та музеї С.А. Ковпака

Наверх ↑