Котелевське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області інформує щодо дотримання протиепідемічних заходів на виборчих дільницях:

Котелевське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області інформує щодо дотримання протиепідемічних заходів  на виборчих дільницях:

1.Заходити до приміщення виборчої дільниці необхідно в захисній масці, при вході обов’язково пройти температурний скринінг.

2.Додатково треба звернути увагу на інформацію біля кабінки для голосування, оскільки окремо буде виділена кабінка для голосування людей з підвищеною температурою тіла.

3.Також варто завчасно визначитися зі своїм вибором, аби не затримуватися в приміщенні, читаючи інформацію про кандидатів, та не створювати таким чином скупчення.

4.Документи, що підтверджують особу, показувати треба зі своїх рук, це зменшить ризик поширення вірусу.

5.При виході з приміщення бажано залишити одноразові рукавички і маску в контейнері для використаних засобів індивідуального захисту, а руки обробити дезінфікуючим засобом.

6.Збираючись до дільниця, варто взяти особисту ручку, а от дітей брати до дільниці не бажано