Котелевське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області інформує-кафе та ресторани у новорічну ніч зможуть працювати до 7 ранку – рішення Уряду

Кабінет Міністрів вніс зміни до Постанови про карантинні обмеження, які послаблюють вимоги до роботи закладів громадського харчування у новорічну ніч.

Закладам громадського харчування дозволили працювати у новорічну ніч – з 31 грудня на 1 січня довше  – до 7:00.

Це передбачено Постановою Кабінету Міністрів від 09 грудня 2020 р. № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

Нагадаємо, до цього ресторанним закладам і кафе дозволили працювати на Новий рік – до першої ночі.

Взагалі з 19 грудня 2020 року по всій території України діють  нові карантинні обмеження!

Згідно з ними заборонено:

–        Проведення в закладах освіти масових заходів (вистав, свят, концертів) за участі дітей з більш ніж однієї групи/класу та за присутності відвідувачів.

–        Проведення в розважальних закладах та закладах громадського харчування святкових заходів, бенкетів, майстер-класів, публічних подій.

–        Приймання відвідувачів у музеях, на виставках, в галереях тощо, якщо в залах присутні більше однієї особи на 10 кв. метрів.

–        Робота закладів громадського харчування з 23:00 до 7:00 (крім доставки та замовлень на винос). Проведення розрахункових операцій припиняється після 22:00.

–        Релігійні заходи: в приміщенні за умови присутності більше однієї особи на 5 кв. метрів, на відкритому повітрі за умови недотримання дистанції 1,5 метра між присутніми.

Решта обмежень діють без змін.

Шановні полтавці та жителі області! Закликаємо і надалі дотримуватися карантинних обмежень, визначених Урядом. Адже, чим ретельніше ми виконуватимемо прості правила – митимемо руки, носитимемо маски, уникатимемо  скупчення людей, тим  швидше подолаємо захворювання на COVID-19.

Всім добра! Бережіть себе і своїх рідних! Гарних святкових  вихідних!