Котелевське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області інформує щодо результатів проведення комісійних обстежень та позапланових перевірок по дотриманню карантинних вимог суб’єктами господарювання за період з 18.07.2020 по 28.07.2020 року.  Під час проведення позапланових перевірок та комісійного контролю дотримання протиепідемічних заходів суб’єктами господарювання комісією всього було обстежено 65 об’єктів, з них:

позапланових перевірок – 4 об’єкти (заклади громадського харчування)

комісійні обстеження – 61 об’єкт (продовольчі заклади – 27, непродовольчі заклади – 15, інші об’єкти – 14 (перукарні, аптеки, автостанція, автоперевізники, АЗС).

Перевірки проводились на території смт. Котельва, с. Велика Рублівка, с. Милорадово.

Основні недоліки, виявлені під час перевірок:

1.Температурний скринінг працівників магазинів проводиться, але не ведуться записи в журналах та відсутні термометри на робочому місці.

2.Антисептики наявні, але невідоме їх походження.

3.Не у всіх  закладах нанесені мітки соціальної дистанції або потребують їх поновлення.

4.Не всі оператори ринку дотримуються  вимог утилізації ЗІЗ (не марковані та без кришки ємності для збору, зберігання, дезінфекції використаних ЗІЗ).

5. Відсутні захисні окуляри у працівників закладів громадського харчування.

6. Відсутні журнали прибирання та дезінфекції приміщень.

По вирішенню даних недоліків суб’єктам господарювання надано пропозиції та проведені бесіди щодо неухильного дотримання всіх карантинних вимог з метою недопущення поширення коронавірусної хвороби.

Поряд з цим хочемо відмітити належну підготовку суб’єктів господарювання в с.Милорадово (магазин «Все для дому» ФОП Дігтяр Ю.М, магазини «Сахарок» та «Одяг та взуття» ФОП Олійник Н.М, магазин «Мрія» Вовнянко Л. В.), с. Велика Рублівка (магазин «Маркет» ФОП Вусик М,М.).

Роботи по профілактиці коронавірусної хвороби в районі тривають

Закликаємо всіх дотримуватися тимчасових рекомендацій Головного державного санітарного лікаря України.

Лікар із загальної гігієни відділу державного нагляду

за дотриманням санітарного законодавства

Котелевського районного управління Головного

управління Держпродспоживслужби в Полтавській області                          Ольга КАРПЕНКО