КОВАЛЕВСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС «КАЗКА» РЕОРГАНІЗОВАНО У ФІЛІЮ ВЕЛИКОРУБЛІВСЬКОГО ОПОРНОГО ЗАКЛАДУ ОСВІТИ

Версія для друкуВерсія для друку

КОВАЛЕВСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС «КАЗКА» РЕОРГАНІЗОВАНО У ФІЛІЮ ВЕЛИКОРУБЛІВСЬКОГО ОПОРНОГО ЗАКЛАДУ ОСВІТИ.29 липня відбулася сорок перша позачергова сесія Котелевської районної ради сьомого скликання, яку провів голова районної ради Василь Тимошенко. Участь у ній взяли голова райдержадміністрації Павло Луговий, начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, керівники установ та організацій, представники громадськості.
Депутати внесли зміни до показників районного бюджету на 2020 рік. З цього питання інформував начальник фінансового управління райдержадміні-страції Олександр Фесак.
Далі прийнято рішення про реорганізацію Ковалевського навчально-виховного комплексу «Казка» (заганоосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад) Котелевської районної ради у Ковалевську філію Великорублівського опорного закладу загальної середньої освіти. Для цього створе-но комісію з реорганізації, затверджено її склад та Положення Ковалевської філії.
У зв’язку із набранням чинності Закону України «Про повну загальну середню освіту», змінилися трудові відносини між працівниками і роботодав-цями в освітній сфері. З керівниками навчальних закладів відтепер уклада-ються нові трудові контракти. Якщо спливає термін дії укладеного контракту з керівником, вдруге він може очолити навчальний заклад тільки за результа-тами конкурсу.
Конкурс на вакантні посади керівників комунальних закладів загальної середньої освіти Котелевського району буде проведений до 31 серпня 2020 року. Для проведення конкурсу на вакантні посади керівників опорного за-кладу освіти Котелевської гімназії №1 імені С.А.Ковпака, Великорублівського опорного закладу загальної середньої освіти та Котелевської ЗОШ №7 І ступеня на сесії погоджено персональні склади конкурсних комісій.
Депутати затвердили передавальний акт, проект землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту села Більськ, угоди про передачу міжбюджетних трансфертів у 2020 році,розпорядження голови райдер-жадміністрації тощо.
Цього дня також підтримано подання депутата Олександра Ілюхи та ухвалено текст Звернення депутатів Котелевської районної ради до Президента України В.Зеленського, Голови Верховної Ради України Д.Разумкова, Прем’єр-міністра України Д.Шмигаля щодо навчання державною мовою в закладах освіти.

Наверх ↑