МОЛОДІСТЬ – ЦЕ НЕ ВІК, А СТАН ДУШІ

МОЛОДІСТЬ – ЦЕ НЕ ВІК, А СТАН ДУШІ. 30 червня у Котельві відзначили День Конституції України та День молоді. Традиційно епіцентром святкування стала площа ім.. С.А.Ковпака, де зібралися як молоді люди, так і старші за віком, але такі ж молоді душею жителі та гості селища. Земляків зі святами привітали голова райдержадміністрації Віктор Колос, голова районної ради Василь Тимошенко та начальник відділу освіти, молоді і спорту райдержадміністрації Інна Назарко.

Завітав на районне свято і народний депутат України Юрій Бублик. Він разом із керівниками району привітав та нагородив подяками випускників – медалістів, яких цього року на Котелевщині 11. Нагородою для юнаків і дівчат стали цінні подарунки від відділу освіти, молоді і спорту райдержадміністрації та щирі оплески від присутніх.
У рамках обласної акції «Відповідальне батьківство-щасливе батьківство», присвяченої Дню родини, яке відзначатиметься 8 липня, привітали цього дня славні котелевські родини.
Нагороджено і переможців номінацій «Наймолодша сімейна пара», «Наймолодший житель», «Активна молода родина» та «Я бачу світ дитячими очима».
Справжній святковий настрій для котелевців створили виступи місцевих молодіжних творчих колективів, ігри та розваги, переможці та учасники яких отримали призи, закуплені за кошти селищної ради.
Ще одним подарунком від Котелевської селищної ради став виступ співака із Одеси, виконавця власних пісень Слави Благова.
Продовжилося святкування дискотекою просто неба.