НА ДОРОЗІ МАЛА РУБЛІВКА – РУНІВЩИНА ЧЕРЕЗ РЕМОНТ НА ДВА МІСЯЦІ ПЕРЕКРИЮТЬ РУХ ТРАНСПОРТУ. До уваги жителів Котелевського району! За повідомленням Державного підприємства «Агентство місцевих доріг Полтавської області», у зв’язку з проведенням ремонтних робіт на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення 01710369 /Н-12/ - Мала Рублівка - Рунівщина-/М-03/ на ділянці км 22+079 - к 28+079 Полтавського району Полтавської області» з 28.09.2020 року на зазначеній автомобільній дорозі буде перекрито рух автотранспорту згідно схеми організації дорожнього руху терміном на 2 місяці.

Перекриття буде повне, а не часткове, адже капітальний ремонт передбачає повну заміну основи дороги.

Для підвозу пасажирів із сіл, розташованих на відрізку дороги Мала Рублівка – Козлівщина, до зупинки «Розрита Могила», для пересадки у маршрутні рейси Котельва-Полтава, Полтава – Котельва, планується залучити КП «Милорадівське".

Графік перевезень буде оприлюднений додатково.