НА КОТЕЛЕВЩИНІ АКТИВНО ПРОВОДИТЬСЯ АКЦІЯ З БЛАГОУСТРОЮ «ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ»

НА КОТЕЛЕВЩИНІ АКТИВНО ПРОВОДИТЬСЯ АКЦІЯ З БЛАГОУСТРОЮ «ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ». Її перший етап стартував ще у березні. Вже впорядковано зону відпочинку у Ковпаківському лісопарку, висаджено дерева та кущі, прибрано вулиці та прибудинкові території у селищній та сільських радах. Про це проінформував під час наради, яку провів 9 квітня голова райдержадміністрації Віктор Колос, перший заступник голови райдержадміністрації Павло Луговий.
Він зауважив, що це лише початок робіт із благоустрою. Ще необхідно провести санітарну очистку населених пунктів від твердих побутових відходів та впорядкувати сміттєзвалища, парки та сквери, території біля установ та організацій, підрізати дерева та кущі, полагодити паркани, по можливості здійснити грейдерування тощо.

Під час другого етапу акції буде наводитися лад на кладовищах, впорядковуватимуться пам’ятники та меморіали, фарбуватимуться будівлі і паркани, відновлюватимуться дорожні знаки, мости та бордюри, здійснюватиметься ремонт дороги, тротуарів.

Свою стурбованість ситуацією, яка склалася із захаращеністю лісопосадок вздовж автошляху державного значення, висловив голова районної ради Василь Тимошенко. Він також наголосив на необхідності заміни паркану навколо Троєцького кладовища у Котельві та відновлення знаку «КОТЕЛЬВА» на в’їзді до селища.

Підсумовуючи сказане, голова райдержадміністрації Віктор Колос закликав селищних та сільських голів допомогти із упорядкуванням садиб ветеранам війни і праці, одиноким громадянам, прибрати навколобудинкові території багатоквартирних будинків, залучивши до цього їх мешканців.Очільник району зазначив, що значну вагу необхідно приділити приведенню в належний стан історичних об'єктів, озелененню територій, висаджуванню квітів та кущів.
Цього дня на нараді обговорили також питання щодо стану архівної справи та упорядкування документів в структурних підрозділах райдержадміністрації, з якого доповідала начальник архівного відділу райдержадміністрації Олена Зайцева, та стан виконавської дисципліни в структурних підрозділах райдержадміністрації, територіальних підрозділах органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування за березень 2019 року, про що інформувала начальник загального відділу райдержадміністрації Інна Небаба.