НА КОТЕЛЕВЩИНІ СТАРТУВАЛА ВСЕУКРАЇНСЬКА АКЦІЯ «ВІДНОЛЮЄМО ЛІСИ РАЗОМ».

НА КОТЕЛЕВЩИНІ СТАРТУВАЛА ВСЕУКРАЇНСЬКА АКЦІЯ «ВІДНОЛЮЄМО ЛІСИ РАЗОМ». Хоча ця акція повинна була розпочатися 21 березня, у Міжнародний день лісів, та сприятливі погодні умови прискорили посадкову кампанію.
4 березня трудовий десант учнів 8-А класу четвертої селищної школи, працівників райдержадміністрації, на чолі із Віктором Колосом, та Котелевського лісництва працював дружно і завзято, доповнюючи лісові культури сосни звичайної, яка була висаджена у минулому році.
Всього цього дня доповнено 5 гектарів лісових масивів на території Деревківської сільської ради, крім того, працівниками лісництва проводилося механізоване висаджування саджанців сосни.
У 2020 році Міжнародний день лісів відзначається під гаслом «Ліси та біорізноманіття. Надто цінно, щоб втратити».
Метою акції, яка проходить одночасно у всіх областях України, є не лише відновлення українських лісів, підвищення іміджу лісової галузі та професії лісівника, а й поширення знань про лісові масиви та їх важливість для існування життя на планеті, поліпшення екологічної ситуації в країні, виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи.