На оперативній нараді розглянули основні завдання.

На оперативній нараді розглянули основні завдання.

18 травня голова районної державної адміністрації Павло Луговий провів щотижневу оперативну нараду за участю керівника апарату, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та комунальних підприємств, на якій проаналізовано поточний стан справ у районі та визначено коло головних завдань на найближчий період.

Зокрема, піднімалися питання щодо бюджету району, питання в галузях освіти, медицини, культури, соціального захисту та ін.

Усі керівники доповіли про ситуацію на підпорядкованих ділянках роботи, озвучили найнагальніші проблеми, серед яких ремонт покрівель ДНЗ «Берізка», ДНЗ «Пролісок», РБК, ремонт водовідведення гімназії №1 ім.С.А.Ковпака, вирішення яких вимагає терміновості зважаючи на нинішні дощові погодні умови.

Керівник району акцентував увагу на необхідності раціонального підходу до використання бюджетних коштів, враховуючи зменшення надходжень до бюджету в зв’язку з карантином; організоване завершення навчального року в школах та проведення ремонтних робіт в закладах з тим, щоб завершити їх до червня місяця; проведення ремонтів в закладах культури району; розширення надання соціальних послуг мешканцям району. Так, зокрема, найближчим часом планується створення 2 віддалених робочих місць територіального центру надання соціальних послуг в с.Більськ, а саме швачки та прачки. Приміщення, де надаватимуться дані послуги, відремонтоване зусиллями Більської сільської ради. Такі кроки по наближенню послуг до людей, хай вони поки що і невеликі, вважає Павло Михайлович, є кроками до майбутньої децентралізації.

Щодо функціонування медичної галузі в умовах створення на території району 2-х ОТГ, керівником району дане доручення головному лікарю ЦРЛ внести свої пропозиції, бачення формату функціонування закладу, його структурних підрозділів, в умовах децентралізаційних процесів в районі.

За підсумками наради надано ряд інших доручень, виконання окремих – взято на контроль.