НА ПОЛТАВЩИНІ ДЛЯ СІЛЬСЬКИХ АМБУЛАТОРІЙ ПЕРЕДАЛИ ЩЕ 12 НОВИХ RENAULT DUSTER

Версія для друкуВерсія для друку

НА ПОЛТАВЩИНІ ДЛЯ СІЛЬСЬКИХ АМБУЛАТОРІЙ ПЕРЕДАЛИ ЩЕ 12 НОВИХ RENAULT DUSTER. Для сільських амбулаторій загальної практики сімейної медицини у Полтавській області передали ще 12 нових автомобілів Renault Duster. Автівки отримали Великобагачанський, Гадяцький, Глобинський, Диканський, Кобеляцький, Козельщинський, Котелевський, Кременчуцький, Лохвицький, Миргородський, Оржицький, Хорольський райони.

«Доступна, якісна, фахова медицина має бути в кожній громаді Полтавщини. Важливо, щоб медики мали можливість швидко доїхати до пацієнта, а пацієнти – до амбулаторії, і не на велосипеді, не на своїй машині чи автівці сусіда, а на спеціалізованому транспорті», – сказав голова облдержадміністрації Олег Синєгубов.

Як розповів т.в.о. директора Департаменту охорони здоров’я ОДА Юрій Курилко, автомобілі використовуватимуть сімейні лікарі в повсякденній роботі.

«Машини мають гарну прохідність, розраховану саме для сільської місцевості. За потреби можна перевезти пацієнта, якщо його стан не середньої тяжкості чи важкий. В автомобілях є місце для контейнера для аналізів, можна перевозити ліки, дефібрилятор», – сказав Юрій Курилко.

Загалом коштом державної субвенції на 2018-2020 роки Департаментом будівництва, містобудування і архітектури та ЖКГ ОДА придбано 45 службових автомобілів для сільських амбулаторій на суму 22,1 млн грн. 33 автомобілі вже передали сільським амбулаторіям раніше. Зокрема, 29 – новим амбулаторіям, які будуються у межах президентської програми «Велике будівництво».

Наверх ↑