ОБГОВОРИЛИ АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ НАСЕЛЕННЯ

ОБГОВОРИЛИ АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ НАСЕЛЕННЯ. 20 вересня у Котелевській райдержадміністрації відбулася нарада, яку провів її очільник Віктор Колос. Участь в нараді  взяли: голова районної ради Василь Тимошенко, начальники структурних підрозділів, керівники установ та організацій району, селищний, сільські голови, представники засобів масової інформації.

Присутні проаналізували хід виконання Указу Президента України від 22.10.2012 №609 «Про національну стратегію профілактики  соціального сирітства на період до 2020 року». Про це доповідала   начальник служби у справах дітей райдержадміністрації  Наталія Сідненко. Особливе обговорення серед присутніх викликало питання щодо необхідності створення в районі патронатної сім’ї.

Говорили також про стан призначення субсидій на житлово-комунальні послуги  в районі. З цього питання інформувала виконувач обов’язків начальника управління соціального захисту  райдержадміністрації Ольга Будко.

Підвели підсумків роботи  об’єктів соціальної сфери району в осінньо-зимовий період 2018-2019 року та запланували завдання з підготовки до опалювального сезону 2019-2020 року