ОБПАЛЕНІ ПОЛУМ'ЯМ ЧУЖОЇ ВІЙНИ...

ОБПАЛЕНІ ПОЛУМ'ЯМ ЧУЖОЇ ВІЙНИ...15 лютого у Котельві вшановували тих, хто пройшов через випробування, здолав тяжкі військові будні і відчув, що таке війна. Цього дня біля пам'ятника воїнам-інтернаціоналістам, що височіє у парку ім. С.А.Ковпака, відбувся мітинг-реквієм за участю керівників району і селища, учасників бойових дій на території інших держав, громадськості та молоді.

Зі словами щирої вдячності за сумлінне виконання інтернаціонального обов`язку, активну громадську діяльність до присутніх звернулися голова райдержадміністрації Віктор Колос та голова районної організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів - інтернаціоналістів) Володимир Корост. Вони вручили воїнам-інтернаціоналістам почесні грамоти та відзнаки.
Покладенням живих квітів до підніжжя пам'ятника вшанували пам’ять загиблих земляків та тих, хто відійшов у вічність вже після повернення додому.
Подарунком для мужніх воїнів, які у свій час змушені були взяти у руки зброю і ризикувати життям в Афганістані, Кубі, Ефіопії, Угорщині, Чехословаччині, Єгипеті, став концерт за участі творчих колективів селища.