ОЛЕКСІЙ ГОНЧАРУК ПРОВІВ НАРАДУ З ГОЛОВАМИ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЙ ЩОДО ВИПЛАТИ ЗАБОРГОВАНОСТІ МЕДИКАМ ТА ОСВІТЯНАМ

Версія для друкуВерсія для друку

ОЛЕКСІЙ ГОНЧАРУК ПРОВІВ НАРАДУ З ГОЛОВАМИ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЙ ЩОДО ВИПЛАТИ ЗАБОРГОВАНОСТІ МЕДИКАМ ТА ОСВІТЯНАМ. Прем’єр-міністр Олексій Гончарук провів селекторну нараду з головами обласних державних адміністрацій, на якій ішлося про виплату заборгованості вчителям та лікарям.
Від Полтавщини участь у нараді взяли голова облдержадміністрації Олег Синєгубов, директор Департаменту охорони здоров'я ОДА Віктор Лисак, директор Департаменту освіти і науки ОДА Олена Харченко, директор Департаменту фінансів ОДА Павло Кропивка.
Уряд спрямував 46 мільйонів гривень у регіони для погашення заборгованості з заробітної плати лікарям. Таке рішення ухвалено на позачерговому засіданні Кабінету Міністрів.
Однак цих коштів не вистачило, щоб ліквідувати всі борги.
Нині ще залишилося кілька областей, які мають заборгованість по заробітній платі: медичним працівникам – Закарпатська, Сумська, Івано-Франківська, Львівська, Тернопільська, освітянам – Волинська й Івано-Франківська області.
«Це фінальна нарада з відповідного питання. Ця проблема на стосується всіх областей. Ми очікуємо, що наступного тижня бюджетний комітет збереться, і ми зможемо зробити перерозподіл, щоб допомогти тим областям. Сподіваюся, наступного року в нас таких проблем не буде», – сказав Олексій Гончарук.
Полтавщина в згаданих галузях заборгованості не має.

Наверх ↑