ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОШИРЕННЯ КОРОНАВІРУСНОЇ ІНФЕКЦІЇ COVID-19 НА ТЕРИТОРІЇ КОТЕЛЕВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 09.00 4 ТРАВНЯ 2020 РОКУ. За інформацією КНП «Котелевська центральна районна лікарня» у Котелевському районі 1 випадок СOVID-19, підтверджений ПЛР-тестом у м.Полтава. Громадянка, після лікування в обласній клінічній інфекційній лікарні, на даний час знаходиться вдома під амбулаторним наглядом сімейного лікаря. Протягом доби до стаціонарного відділення районної лікарні пацієнти із пневмонією не госпіталізовувалися.
Під наглядом сімейних лікарів району перебувають:
14 осіб, які знаходяться на самоізоляції;
87 громадян, в яких закінчився термін самоізоляції.
Медики Котелевщини контролюють ситуацію та закликають громадян зберігати спокій і дотримуватися умов карантину.

БУДЬТЕ СВІДОМИМИ, БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ ТА СВОЇХ БЛИЗЬКИХ!