ОРГАНИ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ПОВИННІ ДІЯТИ СПІЛЬНО

ОРГАНИ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ПОВИННІ ДІЯТИ СПІЛЬНО. 24 березня голова районної ради Василь Тимошенко представив головам територіальних громад району та керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації новопризначеного голову Котелевської райдержадміністрації - Павла Лугового.
Звертаючись до селищного та сільських голів, Павло Михайлович пообіцяв, що райдержадміністрація і надалі буде тісно співпрацювати із органами місцевого самоврядування у вирішенні всіх питань життєдіяльності району. Він зазначив, що зараз потрібно всім спрямувати сили на боротьбу із небезпечним вірусом, та закликав присутніх посилити інформаційно-роз’яснювальну роботу серед мешканців населених пунктів району щодо неухильного дотримання карантинного режиму. В зоні особливої уваги повинні бути громадяни, які нещодавно повернулися із-за кордону. Вкрай важливо виявити осіб, які перебували за кордоном, а повернувшись на територію району ігнорують дотримання карантину та режиму самоізоляцію.
Керівники району наголосили, що у цей складний час всім потрібно об’єднатися та діяти спільно. Головне - попередити поширення коронавірусної інфекції в районі та забезпечити всім необхідним медичний персонал місцевих закладів охорони здоров’я.