ПОВІДОМЛЕННЯ кредиторів про припинення шляхом реорганізації (перетворення) Територіального центру надання соціальних послуг Котелевсього району в Комунальний заклад Територіальний центр надання соціальних послуг Котелевської селищної ради. Територіальний центр надання соціальних послуг Котелевського району» (код за ЄДРПОУ 33934169, місцезнаходження: 38600, смт Котельва, вулиця Полтавський шлях, 218) (надалі – територіальний центр) на виконання розпорядження голови Котелевської районної державної адміністрації від 18.11.2020 № 164  повідомляє, що 18 листопада 2020 року було прийнято Рішення про припинення шляхом реорганізації (перетворення) Територіального центру надання соціальних послуг Котелевського району код за ЄДРПОУ 33934169, з місцезнаходженням за адресою: 38600, смт Котельва, вулиця Полтавський шлях, 218 у Комунальний заклад Територіальний центр надання соціальних послуг Котелевської селищної ради, з місцезнаходженням за адресою: 38600, смт Котельва, вулиця Полтавський шлях, 218, призначено комісію з припинення та затверджено план перетворення.

Відповідно до вимог ст. 105 Цивільного кодексу України, строк заявлення кредиторами своїх вимог до Територіального центру надання соціальних послуг Котелевського району становить 2 місяці з дня оприлюднення повідомлення про рішення щодо припинення шляхом реорганізації (перетворення). Заяви кредиторів будуть прийматись протягом 2 (двох) місяців з дня оприлюднення повідомлення про рішення щодо припинення шляхом реорганізації (перетворення) територіального центру на офіційному веб-сайті центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських підприємств.

Письмова вимога кредитора подається (надсилається) за місцезнаходженням Територіального центру надання соціальних послуг - 38600, смт Котельва, вулиця Полтавський шлях, 218.Тел.: (05350) 2-19-43.

Особа, зазначена нижче, підтверджує достовірність інформації, що міститься у повідомленні, та визнає, що вона несе відповідальність згідно з законодавством.

Голова комісії з реорганізації                                    Дудченко Наталія Іванівна

Територіального центру

надання соціальних послуг