ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ НАГОРОДИВ ТРЬОХ ПОЛТАВЦІВ ОРДЕНАМИ Й МЕДАЛЛЮ

ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ НАГОРОДИВ ТРЬОХ ПОЛТАВЦІВ ОРДЕНАМИ Й МЕДАЛЛЮ. 6 липня Президент України Володимир Зеленський і перша леді Олена Зеленська відвідали Державне підприємство «Олімпійський навчально-спортивний центр «Конча-Заспа». Президент вручив державні нагороди членам юнацької збірної України (U-20) з футболу, які перемогли на чемпіонаті світу в Польщі. Також Глава держави нагородив золотих медалістів ІІ Європейських ігор, на яких Україна посіла загальнокомандне третє місце.
– Я пишаюся тим, що живу з вами в одній країні, в один час. Держава для вас, спортсменів, замало робила. Ми хочемо це змінити – ставлення і до вас, і до спорту, – заявив Глава держави під час вітального слова.
Серед нагороджених і троє полтавців.
Орден «За заслуги» III ступеня отримав чемпіон світу з футболу U-20 2019 року (Республіка Польща) Дмитро Різник (указ Президента №521/2019). Орден «За заслуги» II ступеня Президент вручив чемпіону з боксу Олександру Хижняку (указ Президента №522/2019). Медаль «За працю і звитягу» одержав батько та тренер Олександра Олександр Хижняк.
Також Президент зазначив, що після приїзду до «Конча-Заспи» він отримав інформацію про невеликі стипендії українських спортсменів. Володимир Зеленський пообіцяв вирішити цю проблему.
– Я знаю, що у вас дуже маленькі спортивні стипендії. Ми збільшимо. Обов’язково допомагатимемо вам. Кажіть про проблеми – будемо вирішувати, – наголосив він.
Володимир та Олена Зеленські оглянули інфраструктуру навчально-спортивного комплексу, зокрема відвідали зали спортивної гімнастики, важкої атлетики та греко-римської боротьби.
Також Глава держави ознайомився з планами реконструкції та технічного переоснащення комплексного ігрового залу, будівництва спеціалізованого сучасного спального корпусу, що відповідатиме потребам спортсменів з обмеженими можливостями, та спеціалізованого плавального комплексу олімпійського класу на території Олімпійського навчально-спортивного центру. Під час розмови з генеральним директором Олімпійського навчально-спортивного центру «Конча-Заспа» Андрієм Крилюком та олімпійським чемпіоном Олегом Верняєвим Глава держави пообіцяв посприяти виділенню житла тим спортсменам, які цього потребують.

За матеріалами офіційного інтернет-представництва Президента України