ПРО СПОЖИВАННЯ ЕНЕРГОНОСІЇВ, РОЗГЛЯД ЗВЕРНЕНЬ ГРОМАДЯН ТА ОРГАНІЗОВАНЕ ПРОВЕДЕННЯ ВИБОРІВ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ.

ПРО СПОЖИВАННЯ ЕНЕРГОНОСІЇВ, РОЗГЛЯД ЗВЕРНЕНЬ ГРОМАДЯН ТА ОРГАНІЗОВАНЕ ПРОВЕДЕННЯ ВИБОРІВПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ. Нарада, яку провів 19 березня голова райдержадміністрації Віктор Колос, розпочалася із розгляду питання щодо споживання енергоносіїв бюджетними закладами району.
Нині проблема енергозбереження, зокрема, в бюджетній сфері, набула особливої актуальності. На цьому наголосив перший заступник голови райдержадміністрації Павло Луговий. Він детального проаналізував споживання енергоносіїв бюджетними закладами району у 2018 році та розповів про реалізацію енергозберігаючих заходів у дитячих, освітніх, медичних закладах та закладах культури.
До обговорення даного питання також долучилися майстер обліку Котелевської газової дільниці Чутівського РГП ПАТ "Полтавагаз" Ігор Крикун та заступник начальника Котелевської філії ПАТ "Полтаваобленерго" Роман Плотник.
Про роботу із зверненнями громадян у службі у справах дітей Котелевської райдержадміністрації прозвітувалася її начальник Наталія Сідненко.
Жваве обговорення серед присутніх викликало питання про матеріально-технічне забезпечення дільничних комісій на виборах Президента України 31 березня 2019 року, з якого доповідала керівник апарату райдержадміністрації Олександра Бойко. Особливо активно голови територіальних громад та представники дільничних комісій цікавилися забезпеченням автотранспортом виборчих дільниць та облаштуванням приміщення для проведення голосування.
Йшлося і про додержання і виконання вимог законодавства у сферах пожежної і техногенної безпеки, цивільного захисту об’єктів, на яких будуть проводитися вибори президента України. На це у своєму виступі звернув увагу провідний інспектор Котелевського районного сектору Управління Державної служби надзвичайних ситуацій в Полтавській області Андрій Стогній.
Голова райдержадміністрації Вктор Колос закликав присутніх відповідально віднестися до підготовки виборчих дільниць до проведення виборів Президента України та створити всі належні умови для вільного та демократичного волевиявлення громадян.