ПРОБЛЕМА ПРОФІЛАКТИКИ НАСИЛЬСТВА В СІМ’Ї Є АКТУАЛЬНОЮ ДЛЯ НАШОЇ КРАЇНИ І КОЖНОГО ГРОМАДЯНИНА, ЗОКРЕМА

Проблема профілактики насильства в сім’ї є актуальною для нашої країни  і кожного громадянина, зокрема. 1 грудня у рамках проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» службою у справах дітей райдержадміністрації ініційовано проведення круглого столу на тему «Насилля в сім’ї як соціальна проблема».

Метою даного засідання було скоординувати роботу служб, установ та організацій щодо покращення на території району профілактичної роботи з попередження та профілактики насильства в сім’ї.

Учасники круглого столу найбільш поширеними причинами насильства у сім'ї є пияцтво і безробіття. Особливу увагу звернули на явище психологічного, економічного та сексуального насилля над особами, наслідки яких є, подекуди, надзвичайно травматичними для психіки і здоров'я, як дорослої людини, так і дитини.

У заході взяли участь начальник сектору превенції Котелевського ВП Гадяцького ВП ГУНП в Полтавській області Олег Ковпак, інспектор сектору з ювенальної превенції сектору превенції Котелевського ВП Гадяцького ВП ГУНП в Полтавській області Марина Старокожко, директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Сергій Салівон, представники служби у справах дітей, управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

За наслідками круглого столу суб’єкти соціальної роботи намітили ряд заходів по питанню поліпшення профілактичної роботи на території району щодо попередженню насильства в сім’ї.