ПРОФІЛАКТИКА ВИНИКНЕННЯ ЛІСОВИХ ПОЖЕЖ – ОДНЕ З НАЙГОЛОВНІШИХ ЗАВДАНЬ ПЕРЕД ЛІСІВНИКАМИ ТА ВСІМА ЛІСОКОРИСТУВАЧАМИ РІЗНИХ ФОРМ ВЛАСНОСТІ

Версія для друкуВерсія для друку

ПРОФІЛАКТИКА ВИНИКНЕННЯ ЛІСОВИХ ПОЖЕЖ – ОДНЕ З НАЙГОЛОВНІШИХ ЗАВДАНЬ ПЕРЕД ЛІСІВНИКАМИ ТА ВСІМА ЛІСОКОРИСТУВАЧАМИ РІЗНИХ ФОРМ ВЛАСНОСТІ. Як дотримуються протипожежних заходів лісокористувачі у Котелевському районі, 24 липня перевірила обласна комісія з питань перевірки виконання протипожежних вимог. У її роботі взяв участь голова райдержадміністрації Павло Луговий.
Важливим заходами у цьому напрямку є прокладення мінералізованих смуг, перекриття позапланових доріг, встановлення наглядної агітації та облаштування джерел зовнішнього протипожежного водопостачання.
Окремим пунктом перевірки став огляду водозаборів, які мають бути обладнані належним під’їздом, мати необхідну кількість води, покриття пожежного пірсу тощо. На цьому об’єкті, крім пожежних автомобілів інших лісокористувачів та пожежної частини ДСНС Котельви, у показовому заборі води взяли й лісівники Котелевського лісництва ДП «Полтавський лісгосп».

Відпрацювання оперативних дій із забору води – дуже важливо у гасінні пожеж, у разі виникнення яких беруть участь усі користувачі, не залежно від форм власності.

 

 

Наверх ↑