РОКИ ІДУТЬ, БІЛЬ НЕ СТИХАЄ...

РОКИ ІДУТЬ, БІЛЬ НЕ СТИХАЄ... 15 лютого минає 30 років з часу виведення військ з Афганістану. Ця війна забрала життя понад 3 тисяч наших співвітчизників, ще стільки ж стали інвалідами, а більше сотні тисяч у зовсім молоді роки посивіли і отримали звання ветеранів. Кожен 4-й учасник десятилітньої військово-політичної спецоперації Радянського Союзу в Афганістані – українець.

Цього дня в Котельві вшановували воїнів-інтернаціоналістів, всіх, хто виконував військовий обов’язок в Афганістані, Лівані, Угорщині, Єгипті, Іраку, Анголі, Чехословаччині, Ефіопії, Югославії та Кубі.

Спочатку учасники бойових дій на території інших держав разом із керівниками району, учасниками АТО та ООС, представниками громадськості та молоддю, поклали квіти до пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам, цим ушанувавши пам’ять своїх загиблих побратимів.
Після цього в районному будинку культури відбулися районні урочистості.
Зі щирими словами вдячності до ветеранів локальних війн звернулися голова райдержадміністрації Віктор Колос, голова районної ради Василь Тимошенко та голова районної організації Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів - інтернаціоналістів) Володимир Корост.
З нагоди 30-ї річниці виведення військ з Афганістану, керівники вручили всім «афганцям» ювілейні медалі. Крім того, воїнів-інтернаціоналістів нагороджено Почесними грамотами Полтавської обласної державної адміністрації та Котелевської районної державної адміністрації.
Користуючись нагодою, згадали в цей день захисників різних поколінь: ветеранів Другої світової війни та воїнів АТО і ООС. Районний військовий комісар Віктор Талалай вручив 20-м котелевцям відзнаку Президента України «За участь у антитерористичній операції», серед яких Олегу Соболеву, який пройшов шляхом двох війн – афганської та російсько-української.
Подарунком присутнім стали виступи колективів районного будинку культури «Пісенний оберіг» та «Джури» із Котелевської гімназії №1 ім. С.А.Ковпака, чоловічого ансамблю «Черемшина», дитячого танцювального колективу «Браво, солісток Наталії Костюк та Аліни Шепель.