СЛАВА КОЗАЦЬКА НЕ ВМРЕ НЕ ПОЛЯЖЕ

СЛАВА КОЗАЦЬКА НЕ ВМРЕ НЕ ПОЛЯЖЕ. 12 жовтня у Котельві відбулося районне свято з нагоди Дня захисника України, Дня Українського козацтва і свята Покрови Пресвятої Богородиці.На ньому із вдячністю згадували героїзм усіх поколінь захисників: воїнів УНР, ЗУНР та легендарної Української Повстанської Армії, Героїв Крут, Січових Стрільців і фронтовиків Другої світової війни.Особливі слова подяки адресували сучасним героям: воїнам АТО, добровольцям і волонтерам.

Захисників України із святом привітали голова райдержадміністрації Віктор Колос, голова районної ради Василь Тимошенко та районний військовий комісар Віктор Талалай. Вони щиро побажали всім добра і щастя, злагоди і благополуччя в кожну родину, здоров’я і довголіття ветеранам, а солдатам і офіцерам - успішної служби. І щоб свято відважних і патріотичних людей завжди буде мирним і радісним!

За високий патріотизм, відданість українському народові, особисту мужність, виявлену у захисті територіальної цілісності і недоторканості України восьмох котелевців відзначено Грамотами Котелевської райдержадміністрації та Котелевської районної ради.

Щирими оплесками вітали присутні 23-х мужніх військових, яким цього дня урочисто врулили відзнаки Президента України "За участь в антитеростичної операції" та нагрудні знаки Начальника Генерального штабу Збройних Сил України "Учасник АТО".

Подякою командування батальйону патрульної служби поліції особливого призначення "ПОЛТАВА" Головного управління Національної поліції в Полтавській області за особливив благодійний внесок, опіку та підтримку батальйону, у вигляді матеріально-технічного забезпечення нагороджено голову райдержадміністрації Віктора Колоса.

Котелевці схилили голови та низько вклонилися світлій пам’яті мільйонів героїв, загиблих у різні часи за соборність та волю України, і тим, хто вже у двадцять першому столітті полягли за час неоголошеної війни на сході нашої держави, згадавши поіменно загиблих і померлих земляків - воїнів АТО ...

Особливі слова підтримки лунали в адресу присутніх на святі матерів та дружин захисників, які вже війдійшли у вічність.

У День Покрови Пресвятої Богородиці із вітаннями та побажаннями божого благословення до всіх звернулися священослужителі Української Православної Церкви - настоятель Свято-Вознесенського храму, військовий капелан, волонтер, протоїєрей Микола Ковальов та настоятель храму Святих Апостолів Петра і Павла, голова Котелевської релігійної громади Святителя Миколая Мирлікійського Чудотворця, ієрей Ігор Яворський.

Окрасою свята стали виступи танцювального колективу "Браво" та вихованців дитячої музичної школи "Тріо козаченьки", ансамблю районного будинку культури "Пісенний оберіг", народного фольклорного ансамблю "Надвечір'я" та народного самодіяльного гурту "Козаки з "Батьківщини", солісток Наталії Костюк, Аліни Шепель та Надії Титаренко.

Особливої атмосфери додали патріотичний виступ команди учасників Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура") Котелевської гімназії № 1 та зворушливий танець маленьких вихованців .Милорадівського дошкільного закладу "Ластівка" та їх вихователів.

По закінченню свята керівники району разом із ветеранами війни і праці, учасниками антитерористичної операції та воїнами-інтернаціоналістами поклали квіти до пам'ятних знаків селища.