СЛУЖІТЬ, ХЛОПЦІ, ЯК НАЛЕЖИТЬ СПРАВЖНІМ ЧОЛОВІКАМ !

СЛУЖІТЬ, ХЛОПЦІ, ЯК НАЛЕЖИТЬ СПРАВЖНІМ ЧОЛОВІКАМ ! 7 жовтня у Котельві відбулася урочиста відправка призовників до лав Збройних сил України. 6 юнаків із Котелевського району, які цієї осені вже виконають свій конституційний обов’язок – захищатимуть Батьківщину, на службу проводжали керівники району та територіальних громад, райвійськкомату, представники громадськості, а також рідні та близькі.

З вітальним словом до новобранців звернулися голова районної державної адміністрації Віктор Колос, Сидорячанський сільський голова Маргарита Токач та районний військовий комісар Віктор Талалай.
Настоятель Свято-Вознесенського храму, протоієрей Миколай Ковальов благословив майбутніх захисників та побажав їм Божої допомоги у благородній справі служіння народу України.
Заступник Котелевського селищного голови Віктор Лазько, голови Микілківської, Милорадівської та Сидоряченської територіальних громад Віра Олефір, Григорій Глушко та Маргарита Токач вручили хлопцям пам’ятні подарунки. Вони щиро привітали призовників та побажали їм вдалої служби і щасливого повернення до рідних домівок.