СТАНОМ НА РАНОК 7 ТРАВНЯ, НА ПОЛТАВЩИНІ ЛАБОРАТОРНО ПІДТВЕРДИЛИ 236 ВИПАДКІВ COVID-19, ЗА ДОБУ НОВИХ – 4. ТАКОЖ ВІД КОРОНАВІРУСНОЇ ІНФЕКЦІЇ ОДУЖАЛА ВЖЕ 81 ЛЮДИНА. Про це повідомив у своєму Telegram-каналі голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов.
“Ситуація в містах і районах: Кременчук – 86 (новий випадок – 1), Полтава – 39 (новий випадок – 1), Кременчуцький район – 29 (новий випадок – 1), Миргородський район із містом Миргород – 14, Горішні Плавні – 12, Кобеляцький район – 12, Зіньківський район – 10, Полтавський район – 7, Карлівський район – 5, Лубенський, Чутівський і Глобинський райони – по 3, Лубни – 3, Козельщинський район – 3 (новий випадок – 1), Пирятинський та Оржицький райони – по 2, Машівський район – 1 (людина одужала), Котелевський і Хорольський райони – по 1”, – йдеться у повідомленні.