СТАНОМ НА РАНОК 8 ТРАВНЯ, У ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ВІД ПОЧАТКУ КАРАНТИНУ ЗАФІКСУВАЛИ 239 ВИПАДКІВ ЗАХВОРЮВАННЯ НА КОРОНАВІРУС. НОВИХ ВИПАДКІВ ЗА ДОБУ – 3.Про це у своєму Telegram-каналі повідомив голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов. “Ситуація в містах і районах: Кременчук – 87 (новий випадок – 1), Полтава – 40 (новий випадок – 1), Кременчуцький район – 29, Миргородський район із містом Миргород – 14, Горішні Плавні – 13 (новий випадок – 1), Кобеляцький район – 12, Зіньківський район – 10, Полтавський район – 7, Карлівський район – 5, Лубни – 3, Лубенський, Козельщинський, Чутівський і Глобинський райони – по 3, Пирятинський та Оржицький райони – по 2, Машівський район – 1 (людина одужала), Котелевський і Хорольський райони – по 1”

Загалом, нині хворіють на коронавірус 139 жителів області, однак лише третина перебуває в стаціонарах. В багатьох людей немає навіть симптомів хвороби. Також на Полтавщині вже одужали 92 людини, 11 з яких – за останню добу.